OÜ Mitteldorf on Eesti Töötukassa koolituskaardi partner

Klubi “Rändajad” 16. kohtumine 3.02.2021

Klubi “Rändajad” 16. kohtumine 3.02.2021

Klubi alustasime traditsioonilise vestlusega ja seekord oli peateemaks möödunud karantiiniperiood. Rääkisime nõetest klubis ja maskikandmise vajadusest. Kõik said jagada oma eluga seotud uudiseid. Kuidas me ka ei püüdnud, oli enamasti kõik seotud viirusperioodi tõkete või viiruse endaga. Paljud olid seda põdenud ja mitmetel meditsiinitöötajatel oli tehtud ka vaktsiin.

Eelmise korra käsitöö teema sissejuhatuseks ja teema kordamiseks ning sissejuhatuseks kunstiteemasse vaatasime Anu Raua videot vaibast “ISAMAASTIKUD”, kõik said kirjeldada antud tööga seotud emotsioone ja kinnitasid, et nemad ei oleks ise välja lugenud seda, mida kuulsime. Vaip meeldis kõigile väga.

Seejärel vaatasime Eesti kunsti ajatelge ja arutasime kunsti rollist Eestis ja eestlaste südames. Räägisime Kölerist ja Weizenbergist. Wiiralti töödest “Põrgu”, “Kabaree” ja “Jutlustaja” tööde põhjal tehtud animafilm pakkus palju emotsioone. Seejärel vaatasime Eesti legendi “Suur Tõll”. See animafilm tekitas erinevaid arvamusi ja arvamusi. Virtuaalnäituste vaatamise võimalustest ning kunstimuuseumitest Eestis.

Pärast teepausi sai igaüks valida kolm lasteraamatut ja tutvuda nendega ning teistele rääkida oma arvamusest ning kirjeldada illustratsioonide sobivust just sellesse lasteraamatusse, mida uuriti.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.