OÜ Mitteldorf является партнером по учебной карте Эстонской кассы по безработице

Klubi “MISKUSMILLAL” 24. kohtumine 22.06.2021

Klubi “MISKUSMILLAL” 24. kohtumine 22.06.2021

Klubi viimast kohtumist alustasime ikka traditsioonilise uudisteringiga ja seekord sai vestlusteemaks hoopis ilm. Viimased kuumad päevad olid tekitanud klubilistes erinevaid emotsioone. Kes tundis end loiuna, kes naudis olukorda ja puhkas juba ning osad tundsid puudust tuulest ja vihmast. Jõudsime järeldusele, et päris rahul ilmaga pole vist kunagi keegi.

Klubi peateemana tegime üheskoos tagasivaate kõikidele klubi kohtumistele, kasutasime selleks meie blogi sissekandeid. Meenutasime, kuidas kohtusime esimene kord, kuidas klubi sai oma nime ja kuidas kehtestasime klubi reeglid. Seejärel läbisime kõik kohtutud korrad kronoloogilises järjestuses, lugesime, mis blogis kirjas ja meenutasime, mis kellelgi erilise asjana meelde jäi. See oli tore retk üheskoos läbi klubi lühiajaloo. Klubi liikmed märkisid, et muidugi jäi meelde see, et klubitegevus venis pikaks viirusperioodide ja valitsuse kehtestatud reeglite tõttu, see, et osa kokkusaamisi oli Zoomis, see, et klubijuhendaja Anne tõi kaasa oma väga vanu raamatuid ning ajakirju vaatamiseks/tutvumiseks ja klubijuhendaja Kristi tutvustas oma tehtud käsitöönukke ja -tasse, õppekäik Iisakusse ja Tartusse ERMi jne.

Lõpetuseks sõime torti ja jagasime tunnistusi ning vastastikuseid tänusõnu. Kõik lubasid külalistena uute klubidega vahel liituda, sest reeglid liikmeks uuesti tulla ei luba, millest oli kõigil väga kahju. Rõõmsa tujuga lahkusime, et nautida suve ja soojust.

Suur tänu kõigile meeldiva koostöö eest!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.